top of page

Privacy Policy

Garanti İnşaat Proje Taahhüt Danışmanlık ve Ticaret Limited Şirketi
Son güncelleme: 08.08.2023

Bu Gizlilik Politikası, Garanti İnşaat Proje Taahhüt Danışmanlık ve Ticaret Limited Şirketi'nin ("Site", "biz", "bize" veya "bizim") kişisel bilgilerinizi web sitemizi ziyaret ettiğinizde, hizmetlerimizi kullandığınızda, veya denizkoruakcakoca.com'dan ("Site") bir satın alma gerçekleştirdiğinizde veya bizimle başka bir şekilde iletişim kurduğunuzda; bu Gizlilik Politikasının amaçları doğrultusunda, "siz" ve "sizin", ister bir müşteri, ister web sitesi ziyaretçisi veya bu Gizlilik Politikası uyarınca bilgilerini topladığımız başka bir kişi olun, Hizmetlerin kullanıcısı olarak sizi ifade eder.

Lütfen bu Gizlilik Politikasını dikkatlice okuyunuz. Hizmetlerden herhangi birini kullanarak ve bunlara erişerek, bilgilerinizin bu Gizlilik Politikasında açıklandığı şekilde toplanmasını, kullanılmasını ve ifşa edilmesini kabul etmiş olursunuz. Bu Gizlilik Politikasını kabul etmiyorsanız, lütfen Hizmetlerin hiçbirini kullanmayın veya bunlara erişmeyin.

Bu Gizlilik Politikasındaki Değişiklikler

Uygulamalarımızdaki değişiklikleri yansıtmak veya diğer operasyonel, yasal veya düzenleyici nedenler dahil olmak üzere bu Gizlilik Politikasını zaman zaman güncelleyebiliriz. Revize edilmiş Gizlilik Politikasını Sitede yayınlayacağız, "Son güncelleme" tarihini güncelleyeceğiz ve yürürlükteki yasanın gerektirdiği diğer adımları atacağız.

Kişisel Bilgilerinizi Nasıl Toplar ve Kullanırız

Hizmetleri sağlamak için çeşitli kaynaklardan son 3 ay içinde hakkınızda kişisel bilgiler topluyoruz. Topladığımız ve kullandığımız bilgiler, bizimle nasıl etkileşim kurduğunuza bağlı olarak değişir. Hakkınızda topladığımız bilgileri sizinle iletişim kurmak, Hizmetleri sağlamak, geçerli yasal yükümlülüklere uymak, geçerli hizmet şartlarını uygulamak ve Hizmetleri, kendi haklarımızı ve kullanıcılarımızın veya başkalarının haklarını korumak veya savunmak için kullanabiliriz. 

Hangi Kişisel Bilgileri Topluyoruz

Hakkınızda edindiğimiz kişisel bilgi türleri, Sitemizle nasıl etkileşimde bulunduğunuza ve Hizmetlerimizi nasıl kullandığınıza bağlıdır. "Kişisel bilgiler" terimini kullandığımızda, sizi tanımlayan, sizinle ilgili olan, tanımlayan veya sizinle ilişkilendirilebilecek bilgileri kastediyoruz. Aşağıdaki bölümler, topladığımız kategorileri ve belirli kişisel bilgi türlerini açıklamaktadır.

Doğrudan Sizden Topladığımız Bilgiler

Hizmetlerimiz aracılığıyla doğrudan bize gönderdiğiniz bilgiler şunları içerebilir:

- Adınız, adresiniz, telefon numaranız, e-postanız dahil olmak üzere temel iletişim bilgileri.
- Örneğin, Hizmetler aracılığıyla bir mesaj gönderirken, bizimle iletişiminize dahil etmeyi seçtiğiniz bilgiler dahil olmak üzere müşteri destek bilgileri.

Hizmetlerin bazı özellikleri, kendinizle ilgili belirli bilgileri doğrudan bize vermenizi gerektirebilir. Bu bilgileri vermemeyi tercih edebilirsiniz, ancak bunu yapmanız, bu özellikleri kullanmanızı veya bu özelliklere erişmenizi engelleyebilir.

Üçüncü Şahıslardan Aldığımız Bilgiler

Son olarak, bizim adımıza bilgi toplayabilen satıcılar ve hizmet sağlayıcılar dahil olmak üzere üçüncü taraflardan sizin hakkınızda bilgi alabiliriz, örneğin:

- Wix gibi Sitemizi ve Hizmetlerimizi destekleyen şirketler.
- Sitemizi ziyaret ettiğinizde, size gönderdiğimiz e-postaları açtığınızda veya tıkladığınızda veya Hizmetlerimiz veya reklamlarımızla etkileşimde bulunduğunuzda, biz veya birlikte çalıştığımız üçüncü taraflar pikseller, web işaretçileri, yazılımlar gibi çevrimiçi izleme teknolojilerini kullanarak belirli bilgileri otomatik olarak toplayabiliriz. geliştirici kitleri, üçüncü taraf kitaplıkları ve tanımlama bilgileri.

Üçüncü taraflardan aldığımız herhangi bir bilgi, bu Gizlilik Politikasına uygun olarak ele alınacaktır. Üçüncü taraflarca bize sağlanan bilgilerin doğruluğundan sorumlu veya yükümlü değiliz ve herhangi bir üçüncü tarafın politikalarından veya uygulamalarından sorumlu değiliz. Daha fazla bilgi için aşağıdaki Üçüncü Taraf Web Siteleri ve Bağlantıları bölümüne bakın.

Kişisel Bilgilerinizi Nasıl Kullanıyoruz?

- Ürün ve Hizmet Sağlama. Kişisel bilgilerinizi, ödemelerinizi işleme koymak, siparişlerinizi yerine getirmek, hesabınızla ilgili bildirimler göndermek, satın almalar, iadeler, takaslar veya diğer işlemler dahil olmak üzere sizinle olan sözleşmemizi ifa etmek amacıyla size Hizmetleri sağlamak için kullanırız. hesabınızı oluşturmak, sürdürmek ve başka bir şekilde yönetmek, gönderimi ayarlamak, iadeleri ve değişimleri kolaylaştırmak ve incelemeler göndermenizi sağlamak.
- Pazarlama ve Reklamcılık. Kişisel bilgilerinizi e-posta, kısa mesaj veya posta yoluyla pazarlama, reklam ve promosyon iletişimleri göndermek ve size ürün veya hizmet reklamları göstermek gibi pazarlama ve tanıtım amaçlarıyla kullanırız. Bu, kişisel bilgilerinizi Hizmetleri daha iyi uyarlamak ve Sitemizde ve diğer web sitelerinde reklam vermek için kullanmayı içerebilir.
- Güvenlik ve Dolandırıcılık Önleme. Kişisel bilgilerinizi olası dolandırıcılık, yasa dışı veya kötü niyetli faaliyetleri tespit etmek, araştırmak veya bunlarla ilgili işlem yapmak için kullanırız. Hizmetleri kullanmayı ve bir hesap kaydetmeyi seçerseniz, hesap kimlik bilgilerinizi güvende tutmaktan siz sorumlusunuz. Kullanıcı adınızı, şifrenizi veya diğer erişim bilgilerinizi başka hiç kimseyle paylaşmamanızı önemle tavsiye ederiz. Hesabınızın ele geçirildiğini düşünüyorsanız, lütfen hemen bizimle iletişime geçin.
- Sizinle iletişim kurmak. Kişisel bilgilerinizi size müşteri desteği sağlamak ve Hizmetlerimizi geliştirmek için kullanırız. Bu, size yanıt vermek, size etkili hizmetler sunmak ve sizinle iş ilişkimizi sürdürmek için meşru çıkarlarımız dahilindedir.

Çocuk Verileri

Hizmetlerin çocuklar tarafından kullanılması amaçlanmamıştır ve çocuklar hakkında bilerek herhangi bir kişisel bilgi toplamıyoruz. Bize kişisel bilgilerini sağlayan bir çocuğun ebeveyni veya vasisiyseniz, silinmesini talep etmek için aşağıda belirtilen iletişim bilgilerini kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Gizlilik Politikasının Yürürlük Tarihi itibariyle, 16 yaşın altındaki bireylerin kişisel bilgilerini "paylaştığımıza" veya "sattığımıza" (bu terimler geçerli yasada tanımlandığı şekilde) sahip değiliz.

Bilgilerinizin Güvenliği ve Saklanması

Lütfen hiçbir güvenlik önleminin mükemmel veya aşılmaz olmadığını ve "mükemmel güvenliği" garanti edemeyeceğimizi unutmayın. Ayrıca, bize gönderdiğiniz herhangi bir bilgi aktarım sırasında güvenli olmayabilir. Hassas veya gizli bilgileri bize iletmek için güvenli olmayan kanalları kullanmamanızı öneririz. Kişisel bilgilerinizi ne kadar süreyle saklayacağımız, örneğin hesabınızı sürdürmek, Hizmetleri sağlamak, yasal yükümlülüklere uymak, anlaşmazlıkları çözmek veya diğer geçerli sözleşmeleri ve politikaları uygulamak için bilgilere ihtiyaç duyup duymadığımız gibi farklı faktörlere bağlıdır.

Haklarınız ve Seçimleriniz

Yaşadığınız yere bağlı olarak, kişisel bilgilerinizle ilgili olarak aşağıda listelenen hakların bir kısmına veya tamamına sahip olabilirsiniz. Ancak, bu haklar mutlak değildir, yalnızca belirli durumlarda geçerli olabilir ve bazı durumlarda, talebinizi yasaların izin verdiği ölçüde reddedebiliriz.

- Erişim / Bilme Hakkı. Bilgilerinizi kullanma ve paylaşma yollarımıza ilişkin ayrıntılar da dahil olmak üzere, hakkınızda tuttuğumuz kişisel bilgilere erişim talep etme hakkınız olabilir.
- Silme Hakkı. Hakkınızda tuttuğumuz kişisel bilgileri silmemizi talep etme hakkınız olabilir.
- Düzeltme Hakkı. Hakkınızda tuttuğumuz yanlış kişisel bilgileri düzeltmemizi talep etme hakkınız olabilir.
- Taşınabilirlik Hakkı. Belirli durumlarda ve belirli istisnalarla, hakkınızda tuttuğumuz kişisel bilgilerin bir kopyasını alma ve üçüncü bir tarafa aktarmamızı talep etme hakkınız olabilir.

- Satış veya Paylaşım veya Hedefli Reklamlardan Vazgeçme Hakkı. Kişisel bilgilerinizi "satmamamız" veya "paylaşmamamız" veya geçerli gizlilik yasalarında tanımlandığı şekilde "hedefli reklamcılık" olarak kabul edilen amaçlarla kişisel bilgilerinizin işlenmesinden vazgeçmemiz için bizi yönlendirme hakkınız olabilir. Lütfen, nerede bulunduğunuza bağlı olarak Küresel Gizlilik Kontrolü devre dışı bırakma tercih sinyali etkinken Sitemizi ziyaret ederseniz, bunu otomatik olarak bilgilerin "satışını" veya "paylaşımını" devre dışı bırakma talebi olarak değerlendireceğimizi unutmayın. Siteyi ziyaret etmek için kullandığınız cihaz ve tarayıcı.

- Satış veya Paylaşım veya Hedefli Reklamlardan Vazgeçme Hakkı. Kişisel bilgilerinizi "satmamamız" veya "paylaşmamamız" veya geçerli gizlilik yasalarında tanımlandığı şekilde "hedefli reklamcılık" olarak kabul edilen amaçlarla kişisel bilgilerinizin işlenmesinden vazgeçmemiz için bizi yönlendirme hakkınız olabilir. Lütfen, nerede bulunduğunuza bağlı olarak Küresel Gizlilik Kontrolü devre dışı bırakma tercih sinyali etkinken Sitemizi ziyaret ederseniz, bunu otomatik olarak bilgilerin "satışını" veya "paylaşımını" devre dışı bırakma talebi olarak değerlendireceğimizi unutmayın. Siteyi ziyaret etmek için kullandığınız cihaz ve tarayıcı.

- Hassas Kişisel Bilgilerin Kullanımını ve İfşasını Sınırlandırma ve/veya Vazgeçme Hakkı. Hassas kişisel bilgilerin kullanımını ve/veya ifşasını yalnızca Hizmetleri gerçekleştirmek veya ortalama bir bireyin makul olarak beklediği ürünleri sağlamak için gerekli olanlarla sınırlamamız için bizi yönlendirme hakkınız olabilir.
- İşlemenin Kısıtlanması: Kişisel bilgileri işlememizi durdurmamızı veya kısıtlamamızı isteme hakkına sahip olabilirsiniz.
- Rızanın Geri Çekilmesi: Kişisel bilgilerinizi işlemek için rızanıza güvendiğimiz durumlarda, bu rızayı geri çekme hakkınız olabilir.
- İtiraz: Talebinizi işleme koymayı reddedersek, kararımıza itiraz etme hakkınız olabilir. Reddetmemize doğrudan yanıt vererek bunu yapabilirsiniz.
- İletişim Tercihlerini Yönetme: Size promosyon e-postaları gönderebiliriz ve istediğiniz zaman size e-postalarımızda gösterilen abonelikten çıkma seçeneğini kullanarak bunları almaktan vazgeçebilirsiniz. Devre dışı bırakırsanız, size hesabınız veya verdiğiniz siparişler gibi tanıtım amaçlı olmayan e-postalar göndermeye devam edebiliriz.

Bu haklardan herhangi birini Sitemizde belirtilen yerlerde veya aşağıda verilen iletişim bilgilerini kullanarak bizimle iletişime geçerek kullanabilirsiniz.

Bu haklardan herhangi birini kullandığınız için size karşı ayrımcılık yapmayacağız. İsteğe somut bir yanıt vermeden önce kimliğinizi doğrulamak için e-posta adresiniz veya hesap bilgileriniz gibi bilgileri toplamamız gerekebilir. Yürürlükteki yasalara uygun olarak, haklarınızı kullanmak için sizin adınıza talepte bulunması için yetkili bir aracı atayabilirsiniz. Bir temsilciden gelen bu tür bir talebi kabul etmeden önce, temsilciden sizin adınıza hareket etmeleri için yetki verdiğinizi kanıtlamasını isteyeceğiz ve kimliğinizi doğrudan bizimle doğrulamanız gerekebilir. Geçerli yasanın gerektirdiği şekilde talebinize zamanında yanıt vereceğiz.

Şikayetler

Kişisel bilgilerinizi nasıl işlediğimize dair şikayetleriniz varsa, lütfen aşağıda verilen iletişim bilgilerini kullanarak bizimle iletişime geçin. Şikayetinize verdiğimiz yanıttan memnun değilseniz, nerede yaşadığınıza bağlı olarak, aşağıda belirtilen iletişim bilgilerini kullanarak bizimle iletişime geçerek kararımıza itiraz etme veya yerel veri koruma yetkilinize şikayetinizi iletme hakkınız olabilir.

Uluslararası Kullanıcılar

Kişisel bilgilerinizi Amerika Birleşik Devletleri dahil yaşadığınız ülke dışına aktarabileceğimizi, saklayabileceğimizi ve işleyebileceğimizi lütfen unutmayın. Kişisel bilgileriniz ayrıca bu ülkelerdeki personel ve üçüncü taraf hizmet sağlayıcılar ve ortaklar tarafından işlenir.
Kişisel bilgilerinizi Avrupa dışına aktarırsak, veri aktarımı bir ülkeye yapılmadığı sürece, Avrupa Komisyonu'nun Standart Sözleşme Maddeleri gibi kabul görmüş aktarım mekanizmalarına veya Birleşik Krallık'ın ilgili yetkili makamı tarafından düzenlenen eşdeğer sözleşmelere dayanacağız. yeterli düzeyde koruma sağladığı tespit edilmiştir.

 

Temas etmek

Gizlilik uygulamalarımız veya bu Gizlilik Politikası hakkında herhangi bir sorunuz varsa veya size sunulan haklardan herhangi birini kullanmak isterseniz, lütfen +90 553 793 34 36 numaralı telefonu arayın veya vegaprojectteam@gmail.com adresinden bize e-posta gönderin veya şu adresten bizimle iletişime geçin: Yalı mah. Hasan Kahya Sk. N: 1/2, Düzce, Düzce, 81650, Türkiye.

Tanıtım Ofisimiz

500 Terry Francine St.
San Francisco, CA 94158

İletişim Hattı

+90 553 793 34 36

E-Posta

Connect

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Instagram
bottom of page